Bieži uzdotie jautājumi

Atrodiet atbildes uz saviem jautājumiem

Vispārīgi jautājumi

Cik ilgi var kalpot soma?

Īstas ādas somas kalpošanas laiks var būt ļoti ilgs. Āda ir dabīgs materiāls, un ja par to pienācīgi rūpējas, soma var kļūt par ģimenes mantojumu, nodota no paaudzes paaudzē.

Kur tiek ražoti produkti?

Produkti tiek ražoti Zelmas Kraft darbnīcā - Rēzeknē , kuru esat laipni aicināti apskatīt, lai redzetu kā un kur tiek ražoti produkti, kā arī iepazities ar Zelmu personīgi.

No kāda materiāla ir izgatavotas somas?

Somas ir izgatavotas no augstas kvalitātes ādas. Somu virsmai izmanto augstākā labuma liellopu ādas, kas ir visizturīgākais ādas veids. Somas iekšpusē un kabatās izmantota cūkāda, ko var atšķirt pēc tās tekstūras. Detaļās tiek izmantota arī kazāda.

Kā rīkoties, ja iegādātais produkts lietošanas laikā sāk sadalīties vai saplīst armatūra?

Sazinieties ar mums ŠEIT . Remontdarbus veicam bez papildu maksas.

Colorful kolekcija

Kuru Colorful maku izvēlēties?

Ir pieejami trīs izmēri:

  • Mazs maciņš, izmērs XXS - mazs maciņš piemērots kabatai vai mazai somiņai, tas kalpo kā atsevišķa kabata - kartēm, monētām, atslēgām u.c. sīkumu glabāšanai. Kā arī klientu karšu glabāšanai.

  • Vidējs maks, izmērs XS - iekšpusē ir divas papildus kabatas karšu ievietošanai un liels nodalījums, kurā var ievietot LV transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību.

Liels maks, S izmērs - iekšā ir divas papildus kabatas, kur tālākajā kabatā var ievietot LV transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, skaidru naudu. Var izmantot kā nelielu maku, kabatas un mini kosmētikas maciņa vietā

Vai somas rokturis var izturēt lielu svaru?

Somas ir paredzētas maksimālai lietošanai. Rokturi tiek noregulēti, lai nodrošinātu somas funkcionalitāti. Zelma Kraft preču klāstā var atrast somas iespaidīgos izmēros, kur piestrādāts pie katra elementa un izvēlēta visatbilstošākā armatūra.

Kā tīrīt un kopt ādas somu/piederumu?

Ādas materiāla kopšanai izmantojam tam paredzētos izstrādājumus.

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, ir produkta ādas tips. Colorful somas ir izgatavotas no gludas ādas – tās var noslaucīt ar mitru drānu, nepieciešamības gadījumā izmantot ziepjūdeni, kas pēc tam rūpīgi jānoslauka.

Pēc somas mazgāšanas materiāls jānosmērē ar ādas izstrādājumiem paredzētu krēmu vai vasku un jāļauj somai nožūt istabas temperatūrā (nelikt pie sildītājiem/radiatoriem vai uz tiem). Neizmantojiet abrazīvus līdzekļus vai lupatas/sūkļus.

Saddle kolekcija

Kāda izmēra plecu somu labāk izvēlēties?

Saddle plecu somas ir pieejamas trīs izmēros - Mazs M izmērs, Vidējs L izmērs un Liels XL izmērs.

  • Mazajā somiņā varēsi ielikt visu nepieciešamo - telefonu, maku, lūpu krāsu un vēl kādus sīkumus - teātra vai saviesīga pasākuma apmeklējumam.

  • Vidēja izmēra soma ir piemērota ikdienas lietošanai, jo tajā iekļaujas plānotājs, 0,5 ūdens pudele, garš maciņš, kā arī salocīts A4 formāts, vai A5.

  • Lielā soma ir ietilpīga un tajā der A4 formāts.

Kā tīrīt un kopt matēto Saddle somu?

Saddle somu kolekcijā izmantota āda, kuras virskārta lietošanas gaitā mainās, atklājot nēsātāja un somas raksturu (skrāpējumi, pulējumi) un identitāti.

Savām acīm variet vērot, kā mainās somas izskats, tai kļūstot vintage stila.

Ja vēlaties atjaunot somas izskatu, izmantojiet vasku, kas paredzēts ādas materiālam. Vienmērīgi un maigi iemasējiet vasku somas augšējā slānī un ļaujiet tam iesūkties vismaz 24 stundas.

Vai neatradāt savu atbildi?

Mēs ceram, ka šī BUJ lapa jums ir bijusi noderīga. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, droši sazinieties ar mums.