Zelmas Kraft radošie projekti

Atklājiet mūsu aizraušanos ar dizainu, aplukojot mūsu jaunākos darbus

Apģērbu kolekcija BIRD

Apģērbu kolekcijas "Putns" vizuālo tēlu un piegriezumu iedvesmojusi vairāku apģērbu veidu līdzība un mijiedarbība modes vēsturē, tas ir priekšauts un kleita, kā arī to ciešā saikne ar mūsdienu kleitu modeļu tendencēm. Sieviete birojā vēlas ģērbties sievišķīgi un ērti.

Melnais audums nodrošina apģērba daudzfunkcionālu izmantošanu. Klasiskais puspieguļošais siluets izceļ sievietes figūru un stāju, iezimejot sievišķību un eleganci.

Sievietēm izejot ārpus darba vides, apģērbam tiek pievienoti aksesuāri, kas piešķir noslēpumaini romantisku noskaņu, uzsverot sievietes ideālo X formas siluetu. 3D drukātie raksti un tilla audumi piešķir kostīmam viegluma pieskārienu un unikālu dizainu.

Lentīšu kleita CELLULE

Granta projekta laikā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā tika izstrādāts kleitas vizuālais tēls un konstrukcija, ko ietekmēja tās vēstures attīstība un mūsdienu apģērbu tendences.

Pieguļoša augšdaļa, kas izceļ sievietes figūru un stāju. Saules piegrieztie svārki liek svārkiem plīvināties un virzīties pa sievietes gaitu, radot pasauli sev apkārt. X formas siluets piešķir sievietei ideālu formu, lai viņa būtu eleganta un pašpārliecināta. Melnas krāsas audums nodrošina daudzfunkcionālu lentes kleitas pielietojumu, un 3D druka kostīmā rada zibens spēli, piešķirot tam unikālu dizainu.

Funkcionālie piederumi | somu kolekcija | ANBA

Pūra lādē joprojām saglabājušies dažādi ar rokām darināti vilnas izstrādājumi, kas ir bagātīgi dekorēti. Amatniecības prasmju un jauno tehnoloģiju potenciāla izmantošana rada ilgtspējīgus dizaina priekšmetus.

Somu kolekcijas dizainu pamatā ir vienkāršas ģeometriskas formas. Godinot vecmāmiņas prasmes un atmiņas, dekoratīvais somas dizains tika atrasts vecmāmiņas adītajos cimdos. Dažādu izmēru rokassomas, kuras var pārveidot par mugursomām un somiņām ar etnogrāfiskiem rakstiem. Funkcionāli aksesuāri no dabīgas ādas, izmantojot lāzergriešanas tehnoloģijas.

Kolekcija MAAM

Virsdrēbes ir kā sievietes, kas ir radītas no vienkāršām formām, taču viņai ir noslēpums, kuru viņa var pārveidot, mainīt jebkurā laikā, kad vien vēlas.

Kolekcija, kas izstrādāta no transformējamām virsdrēbēm ar vienkāršām ģeometriskām piegriezuma formām, var papildināt un pielāgot tēlu, nodrošinot apģērba saderību ar sievieti. Latgales (novads Latvijā) tautas tērpu un mūsdienu apģērbu tendences ietekmēja piecu tērpu dizaina un vizuālā koptēla izgatavošanu.

Kolekcijas nosaukums "MaaM" ir saīsinājums no nosaukuma "Mainīgās māsas" latviešu valodā, tas ir kā sievietes atspulgs spogulī, ar vēlmi atšķirties un izcelties. Māsu konkurence ir izaicinājums un sevis pilnveidošana.